Hľadáme mediálneho partnera!

Ste mediálna agentúra, bloger, novinár, či influencer?

Našou prioritou je budovať dlhodobé partnerstvá, založené na vzájomnej spolupráci.
Čo ponúka Svet Exotiky?


Atraktívny článok, či reportáž zo Sveta Exotiky!Viac než tisícka exotických zvierat na výstavnej ploche o rozlohe viac ako 1500m². Medzi nimi nájdete pavúky, škorpióny, hady a iné plazy, rôznorodú akvaristika, exotické vtáctvo, krmivá, rastliny, chovateľské potreby, jedlý hmyz a mnoho ďalších exotických produktov. Tento pestrý výber je iba malou ukážkou toho, čo na vás čaká! Svet Exotiky predstavuje ideálnu príležitosť pre váš článok alebo reportáž. Naši predajcovia a organizačný tím sú k dispozícii pre rozhovor a poskytnutie ďalších informácií. Aby sa vám článok pripravoval rýchlejšie, zabezpečíme vám kompletný a informatívny materiál pre vaše čitateľov spolu s tlačovou správou.
Podpora médií


Čo pre vás vieme urobiť?


Aby sa vám článok pripravoval rýchlejšie, zabezpečíme vám kompletný a informatívny materiál pre vaše čitateľov, spolu s tlačovou správou. Vášmu médiu môžeme ponúknuť spoluprácu partnera kampane. Partnerov zahrnieme do príspevkov, na webe, plagátoch a ďalších propagačných materiáloch. Pomôžeme tým zvýšiť vašu viditeľnosť a zároveň poskytnúť relevantný obsah pre vašich čitateľov.
 

Čo môžete očakávať od našej spolupráce?

1

Poskytneme vám tlačovú správu a všetky potrebné materiály. Ponúkame pre vašich čitateľov zaujímavý obsah zo sveta exotických zvierat. 


2

Prevedieme vás našim podujatím, poskytneme vám rozhovor s organizátorom aj predajcami. Predajcovia vám ochotne predstavia ich rôzne druhy zvierat a organizátor vám poskytne všetky dôležité informácie o podujatí. 


3

Pri dlhodobej spolupráci ponúkame možnosť stať sa mediálnym partnerom nášho podujatia. Vaše médium bude umiestnené ako partner v kampani pred aj po podujatí. To zahŕňa umiestnenie na plagátoch, propagačných materiáloch, platených reklamách a podobne. 


4

V neposlednom rade vám ponúkame vstup na podujatie zadarmo pre vás, či vašich známych. Vstupenku je v takom prípade nutné objednať online.


Potvrdené spolupráce stihneme umiestniť v reklamách najneskôr dva týždne do akcie.

Ako to u nás vyzerá?

Fotky z nášho podujatia nájdete na podstránke galéria.

Podporujeme aj malé médiá. Ak má vaše médium, či sociálne siete aspoň 500 sledovateľov, neváhajte nás kontaktovať s návrhom na spoluprácu.