Staňte sa predajcom na Svete Exotiky!

Informácie pre predajcov

U nás vo Svete Exotiky si dobre uvedomujeme, aké úsilie musíte vynaložiť, aby ste sa na burzu dostali. Vašu účasť si nesmierne ceníme, preto vám ponúkame predajné miesta úplne bezplatne a navyše sme vám zabezpečili aj malé občerstvenie.

Stoly zadarmo


Predajné miesta na Svete Exotiky vám ponúkame úplne bezplatne

Rozmer stolov


Máme dva typy stolov, preto pri registrácií prosím napíšte, koľko metrov potrebujete. 300x50cm | 220x40cm

Vysoká účasť


Prvý ročník dopadol výborne a tešili sme sa výbornej účasti návštevníkov

Podpora chovateľov


Našim predajcom ponúkame tiež možnosti online propagácie, vďaka ktorej oslovíte potenciálnych zákazníkov.

1

Pošlite žiadosť

Ak chcete prísť ponúknuť vaše zvieratá, či produkty na Svet Exotiky, pošlite žiadosť na email: info@svetexotiky.sk. V žiadosti uveďte vaše meno a tel. číslo.

2

Vyplňte formulár

Ak vám žiadosť potvrdíme, dostanete na email odkaz na registračný formulár. Formulár je záväzný, vyplnením sa záväzujete účasťou na podujatí.

3

Prebratie predajného miesta

Preberanie predajného miesta priebieha od 6:00 do 8:30 a pre verejnosť otvárame o 9:00. Stoly sú na Svete Exotiky zadarmo.

Potenciál Sveta Exotiky

Stále váhate, či prísť?

Športová hala Podháj s výstavnou plochou o rozlohe viac než 2000m² nám dáva príležitosť rásť. Celý priestor sme stále nezaplnili a náš tím neprestáva hľadať nové spôsoby, ako spraviť Svet Exotiky atraktívnejším podujatím. Dôkazom toho bola vysoká účasť návštevníkov na prvom ročníku. 

Kampaň spoznaj chovateľa

Získajte propagáciu pre seba, či pre vašu značku. Pomôžeme vám zvýšiť predaje online kampaňou.

Predajcom ponúkame možnosť zapojiť sa do našej kampane "spoznaj chovateľa". Týmto spôsobom vám pomôžeme osloviť potenciálnych zákazníkov už pred začatím podujatia. Stačí nám poslať fotky zvierat na email. V prípade, že máte záujem, môžete poslať aj váš príbeh a skúsenosti s chovom, do príspevku na sociálne siete.