parallax background

Magický svet exotických zvierat ...


Ak máte otázky, či návrhy neváhajte nás kontaktovať.
Môžem si u vás kúpiť zviera?

Svet Exotiky je predajná výstava, čo znamená, že chovatelia ponúkajú všetky svoje odchovy na predaj. Všetko čo vidíte máte možnosť si aj zakúpiť.

Je pre mňa burza vhodná aj keď nemám záujem o kúpu?

Áno, Svet Exotiky je vhodný pre všekých milovníkov zvierat a to aj pre tých, ktorí nemajú záujem o kúpu zvieraťa. Neváhajte si prísť pozrieť zvieratá zo všetkých kútov sveta a zoznámiť sa s ich chovateľmi.

"Bude na burze aj tento druh zvieraťa?"

Tieto otázky prosím smerujte na našu Facebook skupinu, kde vám majú možnosť odpovedať aj priamo chovatelia. Organizačný tím nepozná všetky konkrétne druhy zvierat chovateľov a nevieme povedať, či práve druh ktorý hľadáte na burze bude.

Môžem si u zakúpiť lístky aj na mieste?

Áno, samozrejme vstupenky je možné si zakúpiť aj priamo na mieste. Ak ale nechcete čakať v rade odporúčame vstupenky objednať online.

Môžem aj ja ísť predávať svoje zvieratá ku vám na burzu?

Svet exotiky podporuje všetkých chovateľov malých, či veľkých. Veľmi radi vás prijímeme a pomôžeme vám aj v prípade, že je to vaša prvá burza.

Je toto vaše prvé podujatie?

Svet Exotiky sa osamostatnil v roku 2023, predtým sme fungovali pod inou značkou. Organizačný tím spomínanej značky s nami nemá nič spoločné. Nie sme žiadny nováčikovia, na trhu sme už predtým pôsobili, aj keď je toto naša prvá burza pod názvom "Svet Exotiky".

Svet Exotiky Martin


Športová hala Podháj
Československej armády 10

+421 948 409 996
info@svetexotiky.sk

Otváracia doba
9:00 - 13:00

Máte záujem o spoluprácu?

+421 948 409 996
pazurikmichal6@gmail.com


    Chcete nás navštíviť?


    Nečakajte v rade a kúpte si lístky online!


    Vstupenky